Przekaż1%podatku

POMÓŻ BEZPOŚREDNIO
nr naszego konta:
47 1240 3259 1111 0000 2990 4428

+48 384 777 3
+48 605 329 442 ul. Witosa 96
26-600 Radom

WOLONTARIAT

Schronisko dla bezdomnych zwierząt to chyba najsmutniejsze zwierciadło ludzkiej bezduszności. Spacerując między klatkami widzisz przede wszystkim te oczy, pełne rozpaczy i tęsknoty, oczy śledzące każdy twój krok. Wciśnięte w siatkę klatek psie nosy, pełne wyrzutów miauczenie kotów. Fundusze, którymi dysponuje schronisko pozwalają jedynie na zaspokojenie najbardziej elementarnych ich potrzeb jak pożywienie czy podstawowa opieka medyczna. W tej sytuacji nieoceniona jest pomoc Wolontariuszy. Jeżeli chcesz i możesz zrobić coś dla tych zwierząt, które swoim zachowaniem proszą o pomoc, jeżeli możesz poświęcić im trochę czasu to zapraszamy.
W schronisku niezależnie od okresowo prowadzonych akcji stale potrzebne jest:

  • porządkowanie terenu schroniska
  • propagowanie idei adopcji w swoim środowisku
  • aktywne poszukiwanie nowych domów dla zwierząt przebywających w schronisku
  • pomoc przy bieżących pracach w schronisku – wykonywanie zadań zleconych przez pracowników schroniska
  • pozyskiwanie informacji o zwierzętach przydatnych w procesie adopcji: wykonywanie fotografii zwierząt, obserwacja zachowań i uwzględnianie ich w charakterystykach adopcyjnych

Jeżeli masz ukończone 14 lat i chcesz pomagać zwierzętom skontaktuj się z nami.
Przychodząc do nas po raz pierwszy nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego lub jeżeli jeszcze nie masz ukończonych 18 lat legitymacji szkolnej i zgody rodziców na pracę w schronisku.

Poniżej zostały umieszczone pliki, które należy wydrukować przed przyjazdem do schroniska, aby móc podpisać porozumienie z Wolontariuszem. Pierwsze dwa pliki musi wydrukować każda osoba, która chce zostać Wolontariuszem, a osoba niepełnoletnia po ukończeniu 14 roku życia musi wydrukować dodatkowo trzeci plik, w którym znajduje się zezwolenie rodzica, bądź opiekuna prawnego na przyjazd dziecka do schroniska i zostania Wolontariuszem.

Aktualności | Ogłoszenia

Pozostałe psy | Pozostałe koty

PRZYJACIELE SCHRONISKA

KONTAKT

48 384 77 73
biuro@rtoz.pl
ul. Witosa 96
26-600 Radom

GODZINY OTWARCIA

Listopad - Marzec: 11.00 - 15.00
Kwiecień - Październik: 11.00 - 17.00
Poniedziałek - schronisko nieczynne

PODMIOT ADMNISTRUJĄCY SCHRONISKIEM

Radomskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami