2 listopada 2025
W pierwszą rocznicę adopcji Tristana wydarzyło się coś, co porusza serce do głębi 🥹
Nasze kociaki dostały dziś karmę Gastrointensinal kitten, a ja – coś znacznie cenniejszego niż jakikolwiek prezent.
List.
Zatytułowany „Kociaciocia Ola”.
Słowa, które od pierwszego zdania chwyciły mnie za serce i nie pozwoliły powstrzymać łez.
To była nie tylko historia Tristana – to była opowieść o miłości, zaufaniu i o tym, jak jedna decyzja potrafi odmienić życie wielu innych.
Do listu dołączone były zdjęcia – cudowne kadry pełne spokoju, radości i czułości. Na każdym z nich widać było, że Tristan jest szczęśliwy. Że jest u siebie. Że w końcu odnalazł swoje miejsce na świecie. Patrząc na te zdjęcia, czułam, jak ściska mnie w gardle – z wzruszenia, ale przede wszystkim z ogromnej wdzięczności.
W liście było też coś, co poruszyło mnie najbardziej – słowa Anii i Sebastiana, że są mi ogromnie wdzięczni za to, że to właśnie ja wybrałam dla nich Tristana.
Bo to nie oni go znaleźli – to ja go zobaczyłam.
To ja wiedziałam, że to on. Że ten cichy, delikatny kot o mądrym spojrzeniu jest stworzony właśnie dla nich.
I mieli rację. Kiedy dziś patrzę na nich razem – na tę niezwykłą więź, na to, jak cudownie się dopasowali, jak rozumieją się bez słów – wiem, że to była decyzja serca. I że serce nie pomyliło się ani odrobinę.
Takie chwile przypominają, po co to wszystko.
Dla kocich historii, które kończą się szczęściem.
Dla tych łez – nie ze smutku, lecz z najczystszej radości.
Bo gdy widzisz, że twoje serce pomogło odnaleźć dom… wtedy wiesz, że naprawdę było warto 🥹
Aniu i Sebastianie – dziękujemy. Z całego serca.
KONTAKT
48 384 77 73
biuro@rtoz.pl
ul. Witosa 96
26-600 Radom
GODZINY OTWARCIA
Listopad - Marzec: 11.00 - 15.00
Kwiecień - Październik: 11.00 - 17.00
Poniedziałek - schronisko nieczynne
PODMIOT ADMNISTRUJĄCY SCHRONISKIEM
Radomskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami
Projekt i wykonanie: ITDOT