Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu
  Oczyma zwierząt - następny pies

Twój najlepszy Przyjaciel pożegnał się z Tobą i odszedł po Tęczowym Moście do Ogrodu Psiej Szczęśliwości. Był przez Ciebie kochany i kochał Ciebie. Był najwspanialszym, najpiękniejszym i najmądrzejszym psem. Może widziałeś jak cierpiał i cierpiałeś wraz z nim z bezsilności. I może powiedziałeś sobie ''Nigdy więcej takich cierpień i nigdy nie będzie drugiego takiego psa''.

Pomyśl sobie co będzie jak się spotkacie kiedyś za Tęczowym Mostem. Ile radości z powtórnego spotkania ! Ale gdy już się nacieszycie ponownym spotkaniem może Twój przyjaciel zapyta ''co zrobiłeś dla moich braci którzy niechciani, zagubieni i opuszczeni przez swoich opiekunów cierpią w dożywotnich obozach koncentracyjnych zwanych przez ludzi schroniskami ?'' W betonowych zagrodach, w tłoku, bez nadziei na radosny spacer ze swoim opiekunem. Dzień po dniu, rok po roku...... A przecież i oni mogli by być tymi najwspanialszymi, najpiękniejszymi i najmądrzejszymi. I może nawet kiedyś byli?

Nie pozwól by miska, posłanie, obroża i smycz Twojego najlepszego Przyjaciela znalazły sie w śmietniku. Niech Twoje wrażliwe serce podejmie decyzję by rozjaśnić resztę życia jego bratu, nie bacząc na to że i on Cię kiedyś pożegna. Obaj będą Ci wdzięczni !


bezdomne psy
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!