Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu
  Pliki do pobrania - Film
Film Roberta Valentine 'In Hope' - wersje offline

Fim w technice Flasch jest dostępny w sieci pod adresem www.brightlion.com
(również w polskiej wersji językowej)film jako pokaz slajdów Power Point 40 MB (archiwum samorozpakowujące)

Do odtworzenia wystarczy w tym przypadku dowolny, również starszy komputer z zainstalowanym programem Power Point oraz kartą dźwiękową. Niestety objętość pliku do ściągnięcią jest dosyć duża. Pobrany plik należy uruchomić w oddzielnym folderze a wówczas wypakuje on swoją zawartość w postaci dwu plików które stanowią właściwy pokaz.film jako prezentacja przenośna 15 MB (archiwum samorozpakowujące)

Do odtworzenia nie trzeba dysponować programem Power Point. Wypakowane z pobranego archiwum pliki należy umieścić w oddzielnym folderze lub zapisać na płycie CD.

Wymagania systemowe:

Komputer PC z procesorem 200 MHz lub szybszym
Program Microsoft Internet Explorer 5 lub nowsza wersja
System operacyjny: Microsoft Windows 98 Wydanie drugie, Windows Millennium Edition, Windows 2000 z dodatkiem Service Pack 3, Windows XP i Windows Server 2003

Pamięć RAM:
W systemach Windows 98 SE, Windows ME: 32 MB pamięci RAM
W systemie Windows 2000 z dodatkiem Service Pack 3: 64 MB pamięci RAM
W systemach Windows XP, Windows Server 2003: 128 MB pamięci RAMstop - schronisko radom

Jeżeli potrzebujesz tych materiałów lub chciałbyś przekazać film znajomym a masz problem ze ściągnięciem go z sieci to skontaktuj się z webmasterami tej strony. Po uiszczeniu symbolicznej darowizny na rzecz radomskiego schroniska wyślemy Ci obie wersje na płycie CD. Zgodnie z licencją materiał ten może być dowolnie rozpowszechniany ale jeżeli jest to robione odpłatnie to pieniądze muszą W CAŁOŚCI zostać przeznaczone na ochronę zwierząt.

 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!