Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu
    Nasze psy - suczki
  Lady ()    
 

Lady to wspaniała 4 letnia suczka średniej wielkości (do kolana). Do schroniska trafiła z interwencji. Ktoś porzucił ją na jednej z radomskich ulic wraz z pięcio- tygodniowym szczeniakiem. Lady jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. To bardzo inteligentna i sprytna sunia, dlatego potrzebuje doświadczonego opiekuna. Lady przebywa w domu tymczasowym, gdzie pod okiem osoby pracującej nad socjalizacją psów buduje wspaniałą więź z człowiekiem i poznaje nowe sytuacje (wizyta w szkole, kilkukilometrowe biegi, spacery po mieście wśród ludzi, pływanie w rzece).

Lady wykazuje ogromną chęć do współpracy i bardzo lubi aktywne zajęcia. W domu zachowuje czystość. Przed podjęciem decyzji o adopcji zachęcamy do rozmowy z wolontariuszem znającym losy pieska. Opis i zdjęcia nie są w stanie oddać prawdziwego obrazu psa.

Lady może zamieszkać na dworze w odpowiednich warunkach, nie musi (choć może) być psem domowym. Dla pewności poszukujemy domu bez innych zwierząt (ponieważ Lady nie wszystkie psy toleruje) oraz małych dzieci (ponieważ nie wiadomo jak na nie zareaguje).

kontakt: stasia-sachan@wp.pl lub gsm 792 395 081)

miejsce pobytu: DOM TYMCZASOWY    


« wstecz                      

 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!